1. Talep Formu
  Linke tıklayıp formu doldurabilirsiniz.
 2. destek@markapon.com
  adresine mail atabilirsiniz.

 3. Sık Sorulan Sorular
  Aradığınız sorunun cevabını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

27 kişi satın aldı

YILBAŞI FIRSATI: Big Mamma’s Ataköy’de sınırsız içki, özel yılbaşı menüsü, DJ performansı ve oryantal şov dahil yılbaşı partisi!

200 TL
119 TL
TÜKENDİ
güvenli alışveriş

Big Mama's

Yılbaşı gecenizi unutulmaz kılmak, sevdiklerinizle birlikte muhteşem sahne performansları, canlı müzik ve zengin bir menü eşliğinde eğlence dolu anlar yaşamak istiyorsanız siz de Ataköy Big Mama’sın yılbaşı partisinde yerinizi alın!

Big Mamma’s Ataköy’de sınırsız yerli içki, özel yılbaşı menüsü, DJ performansı, canlı müzik ve oryantal şov dahil yılbaşı partisi 200 TL yerine sadece 119 TL!

Bu çok özel gecede gurmelere layık lezzetlerle donatılmış bir menünün tadına bakacak; oryantal şov, canlı müzik ve DJ performansıyla yeni yıla capcanlı ve enerji dolu bir başlangıç yapacaksınız. Sürpriz çekilişlerle renklenen yılbaşı geceniz limitsiz yerli içki eşliğinde limitsiz bir eğlenceye dönüşecek!
 

Yılbaşı Özel Menüsü

* 12 Çeşit Meze

* 2 Çeşit Ara Sıcak

* Hindi Madalyon

* Tatlı

* Meyve

* Sınırsız İçecek

Yılbaşı Programı

* Canlı Müzik

* DJ Performansı

* Oryantal Şov

* Sürpriz çekilişler

UNIFUN 2007 yılına kadar turizmin tüm alanlarında çeşitli faaliyetlerde bulunmuşken, turizm sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, güncelliğini kaybetmemek ve sektöre daha faydalı çalışma ortamı sunabilmek adına, her defasında yeni fikirler ortaya koymaya devam etmiştir.

Farklı eğlence alternatiflerini misafirler ile tanıştırmaya devam eden UNIFUN, 2011 yılına bu kez farklı bir konsept ile veda etmeye hazırlanıyor

Kalite ve güvenceyi bir arada sunan “UNIFUN”, yılbaşı organizasyonunu SO 9001:2000 ve HACCP hizmet kalite belgelerinin yanı sıra, gerekli tüm izin belgelerine sahip olan, İstanbul’un en kaliteli restoranlarından Big Mama's'ta gerçekleştiriyor!

Önerilen Ürünler
 • İLETİŞİM
 • İçerenköy Mahallesi
  Eski Üsküdar Yolu Caddesi
  VIP Center No:10 Kat:7
  Ataşehir / İstanbul
 • destek@markapon.com
© Markapon Bilgi Teknolojileri Turizm A.Ş.