1. Talep Formu
  Linke tıklayıp formu doldurabilirsiniz.
 2. destek@markapon.com
  adresine mail atabilirsiniz.

 3. Sık Sorulan Sorular
  Aradığınız sorunun cevabını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

6 kişi satın aldı

Braun 7891 WD Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör

340 TL
205 TL
TÜKENDİ
güvenli alışveriş

 

Braun 7891 WD Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör

Uzun süren yepyeni bir cilt hissi, üstelik tek geçişte! Braun Silk-épil ile epilasyon, hiç olmadığı kadar kolay ve zahmetsiz!

Braun 7891 WD Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör 340 TL yerine sadece 205 TL!

Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör dünyada bir ilktir. Tek geçişte uzun süren yepyeni bir cilt hissi için epilasyonun uzun süreli etkilerini pürüzsüzleştirme özelliği ile birleştirir ve yepyeni bir tüy alma deneyimi yaşatır.

Tüy alma rutinlerinizi sonsuza kadar değiştirecek.

Çift Etkili Epilasyon Teknolojisi

Braun’un en gelişmiş epilasyon teknolojisinin Gillette Venus teknolojisiyle benzersiz kombinasyonu epilasyonu her zamankinden daha verimli hale getiriyor. Braun’un Close-Grip teknolojisi ve entegre bıçakları tüyleri tek seferde alarak uzun süren yepyeni bir cilt hissini açığa çıkarıyor.

 

Close-Grip Teknolojisi

40 cımbız daha kısa tüylerin de alınabilmesi için en uygun açıda kapanacak ve tüyleri cilde daha yakın bir noktadan tutacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Pürüzsüzleştirme Özelliği

Entegre bıçaklar epilatörün ardından gelerek cildi mükemmelleştirir ve her seferinde taze, yepyeni cilt hissini yaşatmak için ölü deri hücrelerini temizler.

Ultra Nazik

Wet&Dry

Wet&Dry

Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör özellikle ılık suda epilasyon için tasarlanmıştır. Daha fazla rahatlık ve daha kusursuz bir deneyim için bir duş/tıraş jeliyle birlikte duşta ya da banyoda kullanabilirsiniz.

Dermatolojik olarak tavsiye edilmektedir

Dermatolojik Olarak Tavsiye Edilmektedir

Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, eşsiz cilt rahatlatıcı özellikleri sayesinde etkisi uzun süren nazik bir epilasyon çözümü olarak tavsiye edilmektedir.

Daha iyi performans

Oynar Başlık

Oynar Başlık

İleri ve geri 15 derece dönebilen oynar bir başlığa sahiptir. Bu, daha fazla rahatlık ve en hassas epilasyon için vücut kıvrımlarınıza daha iyi uyum sağlayacağı anlamına gelir.

SoftLift Uçlar

SoftLift Uçlar

SoftLift Uçlar yatık tüyleri kaldırarak cımbızlara yönlendirir.

Smartlight

Smartlight

Smartlight aydınlatma ışığı epilasyon süresince size kılavuzluk eder ve en küçük ve ince tüyleri bile görmenizi ve kaçırmamanızı sağlar.

Kullanım Rahatlığı

Kablosuz kullanım

Kablosuz Kullanım

Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör size dilediğiniz zamanda ve yerde rahatlıkla epilasyon yapma özgürlüğü sunar. 1 saatlik şarj ile 30 dakikaya kadar çalışabilir.

 

Su Geçirmez & Tamamen Yıkanabilir

Tüm Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör modelleri su geçirmez gövdelidir ve bu sayede daha iyi hijyen için suyla tamamen yıkanabilirler.

Kişiselleştirilmiş Hız Ayarları

Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun doğru hızı seçebilirsiniz: Hız 1 ekstra nazik epilasyon için, hız 2 ise ekstra etkili epilasyon içindir.

Önerilen Ürünler
 • İLETİŞİM
 • İçerenköy Mahallesi
  Eski Üsküdar Yolu Caddesi
  VIP Center No:10 Kat:7
  Ataşehir / İstanbul
 • destek@markapon.com
© Markapon Bilgi Teknolojileri Turizm A.Ş.