1. Talep Formu
  Linke tıklayıp formu doldurabilirsiniz.
 2. destek@markapon.com
  adresine mail atabilirsiniz.

 3. Sık Sorulan Sorular
  Aradığınız sorunun cevabını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

21 kişi satın aldı

Şişli Hospitalium Sigara Bırakma Merkezi'nde 5 seanslık sigara bırakma tedavisi ve 2 seanslık psikoterapi uygulaması!

600 TL
95 TL
TÜKENDİ
güvenli alışveriş

Hospitalium

Kendinize bir iyilik yapın, sigarayı bırakın!

“Yarın kesin bırakıyorum abi”, “Bu son, bir daha tövbe”, “Şu sınavlar bir bitsin, bırakacağım” gibi bahanelerle hep ertelediğiniz ve kaçtığınız sigarayı bırakma teşebbüslerine artık son! Sigarayı bırakmak isteyip de nasıl bırakacağınızı bilmiyorsanız ya da deneyip de bırakamamışsanız, işte size fırsat!

Hospitalium Sigarayı Bırakma Merkezi’nin sigara bırakma tedavisi ve psikoterapi seansları ile sağlıklı ve sigarasız bir yaşam sizi bekliyor!

Şişli Hospitalium Sigara Bırakma Merkezi'nde 5 seanslık sigara bırakma tedavisi ve 2 seanslık psikoterapi 600 TL yerine sadece 95 TL!

Günlük yaşamımızı zehir eden bir alışkanlık olan sigara, sağlığımızı bozduğu yetmezmiş gibi, bütçemizi de bozguna uğratıyor. Aile içinde kavgalara ve mutsuzluğa yol açıyor. Kahve arasında, yemek sonrasında, otobüs molasında, yatak odasında, akşam birasında; kısaca, içmek için hep bahane yarattığımız sigara, artık kabusunuz olmayacak. Sigarayı bırakmak ve sağlıklı bir yaşama kavuşmak isteyenler için Şişli Hospitalium Sigarayı Bırakma Merkezi, uzman ekibi ve terapileri ile hazır sizi bekliyor!

Hospitalium Şişli

Toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunmak, ihtiyaç duyulan sağlık hizmetini her bölgede sunabilmek amacı ile hizmet veren Hospitalium Şişli, tüm branşların yer aldığı Dahili ve Cerrahi bölümleri, Görüntüleme Merkezi, Anestezi ve Reanimasyon, Kardiyovasküler Cerrahi, Neonatal Yoğun Bakımı, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Sitoloji Laboratuvarları ve mesleğini büyük bir özveriyle yerine getirmeyi amaç edinen medikal kadrosuyla birlikte hizmetinizdedir.

 

Önerilen Ürünler
 • İLETİŞİM
 • İçerenköy Mahallesi
  Eski Üsküdar Yolu Caddesi
  VIP Center No:10 Kat:7
  Ataşehir / İstanbul
 • destek@markapon.com
© Markapon Bilgi Teknolojileri Turizm A.Ş.