1. Talep Formu
  Linke tıklayıp formu doldurabilirsiniz.
 2. destek@markapon.com
  adresine mail atabilirsiniz.

 3. Sık Sorulan Sorular
  Aradığınız sorunun cevabını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kotanyi Karabiber, Tuz ve Chili Biber 3'lü Değirmen Seti

22 TL
12.5 TL
TÜKENDİ
güvenli alışveriş

 

Kotanyi Karabiber, Tuz ve Chili Biber 3'lü Değirmen Seti

Karabiber

Karabiber taneleri güneş altında kurumuş olgunlaşmamış olarak hasat edilir. Karabiber taneleri siyah rengini fermantasyon süreçleri içerisinde alır.

Karabiber beyaz biberden daha acıdır. Yeşil biber taneleri hemen hemen daha acı, fakat daha kuvvetli bir lezzeti vardır. Biberleri çorbalarda, soslarda, salatalarda ve tabiki et ve balık yemeklerindede lezzeti arttırmada kullanabilirsiniz.

Deniz Tuzu

Sofra tuzu, tuzluktan kolay aksın, topaklanmasın diye katkı maddeleriyle süslenmiştir ve bunların tadını ve kokusunu hissedersiniz. Deniz tuzu ise mineral açısından çok çok zengindir, lezzeti de çok daha güzeldir.

Deniz tuzu 80'e yakın minerali çok dengeli bir oranda ihtiva eder. Çünkü bu tuzun kaynağı olan deniz suyu, kanımıza benzer oranda minerallerden oluşmuştur.

Doğal deniz tuzu bir çok mineral içeren sodyum klorürün birikimini engelleyen ve kan basıncını düşüren bir madde olmaktadır. Deniz tuzu fazla sodyumu uzaklaştırmaktadır. Tuz diyeti/azlığı aynı zamanda insanlarda hücre dejenerasyonu ve yaşlanmasını hızlandırmakta ve biyokimyasal açlığa neden olmaktadır. Tuz azlığı böbrek zayıflığı, karaciğer stresi ve adrenal tükenmesine yol açabilmektedir. Ayrıca kalp kasları kapakçıklarının yorulması olabilmektedir. İyi doğal deniz tuzunun iyileştirme gücü C ve E vitaminleri ve diğer besinlere eşit olduğu savunulmaktadır.

Acı Chilli Değirmen

Acı chilli biberleri yoğun ve sıcak aromaya sahiptiler. Ragrant-hot aroma. Pek çok acı sosun acı tadını sağlarlar. Kotanyi acı chilli biberleri ile yemeklerinize acılı lezzet katabilirsiniz.

Kullanımı: Baharatlı spagetti, Bolonya sosu, mantar sosları, karides yemekleri ve kırmızı et ile harika bir uyum sağlar.

Önerilen Ürünler
 • İLETİŞİM
 • İçerenköy Mahallesi
  Eski Üsküdar Yolu Caddesi
  VIP Center No:10 Kat:7
  Ataşehir / İstanbul
 • destek@markapon.com
© Markapon Bilgi Teknolojileri Turizm A.Ş.