1. Talep Formu
  Linke tıklayıp formu doldurabilirsiniz.
 2. destek@markapon.com
  adresine mail atabilirsiniz.

 3. Sık Sorulan Sorular
  Aradığınız sorunun cevabını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

26 kişi satın aldı

Bağdat Caddesi Melissima'dan yaz öncesi güzellik ve bakım paketi!

245 TL
59 TL
TÜKENDİ
güvenli alışveriş

 

Melissima

Yaz öncesi ellerinize ve ayaklarınıza komple bakım yaptırmak ister misiniz?

Melissima'nın hijyenik ortamında, uzman bir ekip eşliğinde yaptıracağınız bakım uygulamaları ile daha da güzelleşin!Bağdat Caddesi Melissima'da,

Spa el ayak bakımı (manikür,pedikür,deniz tuzu ile peeling, ayak masajı ve parafin uygulaması), komple sir ağda ve kalıcı oje uygulamasından oluşan güzellik paketi 245 TL yerine 59 TL!

Suadiye'de hizmet veren Melissima, müşterilerine evlerinin konforunda bakım yaptırma keyfi sunuyor. Bir apartman katında, ev düzeninde döşenmiş olan Melissima'ya galoşlarla giriliyor, bu sayede hijyen sağlanıyor. İçinde bir de çocuk oyun alanı bulunan Melissima'ya anneler dilerlerse çocuklarıyla da gelebiliyorlar.

Bu fırsatı kaçırmayın, yaz öncesi yaptıracağınız uygulamalar ile yaza harika bir giriş yapın!

  

SPA El - Ayak Bakımı

Mavala, Body Shop, Yves Roche gibi dünyanın en seçkin bakım ürünleri kullanılan el ve ayak bakımımında, manikür - pedikür işlemi akabinde, deniz tuzuyla peeling, nemlendirme, el ve ayağa sıcak parafin uygulanmaktadır.

Sir Ağda

İhtiyaç duyduğunuz tüm bölgeler için faydalanabilirsiniz.Kalıcı Oje

Dünyaca ünlü kalıcı oje markası Emmi-Nail ile 15 gün boyunca oje değiştirme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. UV ışınları ile dondurulan kalıcı oje, tırnağınızda kaldığı süre boyunca tırnak uçlarınızdan soyulmaz, matlaşmaz ve darbe ile bozulmaz. İçeriğindeki koruyucu maddeler ile tırnağın sararmasını, kırılmasını da önleyen Emmi-Nail, tırnağınızın sağlıkla uzamasına yardımcı olur.
 

Önerilen Ürünler
 • İLETİŞİM
 • İçerenköy Mahallesi
  Eski Üsküdar Yolu Caddesi
  VIP Center No:10 Kat:7
  Ataşehir / İstanbul
 • destek@markapon.com
© Markapon Bilgi Teknolojileri Turizm A.Ş.