1. Talep Formu
  Linke tıklayıp formu doldurabilirsiniz.
 2. destek@markapon.com
  adresine mail atabilirsiniz.

 3. Sık Sorulan Sorular
  Aradığınız sorunun cevabını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

224 kişi satın aldı

Balçova Nobili Park Tepe Kahve'de 2 kişilik serpme kahvaltı! (Portakal suyu ve çay dahil)

42 TL
19 TL
TÜKENDİ
güvenli alışveriş

Nobili Park Tepe Kahve

İzmir ve deniz manzaralı, doğayla iç içe, İzmir’in ender yeşil alanlarından biri olan Teleferik Dağı'nın eteklerindeki Nobili Park'ta huzur, keyif ve lezzet dolu bir güne ne dersiniz?

Balçova Nobili Park Tepe Kahve'de 2 kişilik serpme kahvaltı 42 TL yerine sadece 19 TL!

8 dönüm arazi içerisinde,otapark sorunu olmayan bir yaşam alanı olan Nobili Park Tepe Kahve şehrin stresli ve gürültülü ortamından uzak, doğayla iç içe, çam kokuları içinde günübirlik yeme içme, dinlenme, eğlenme ihtiyaçlarına hizmet edecek bir tesistir.

Tüm hafta boyunca kahvaltı hizmetinin verildiği Nobili Park'ın bünyesinde Reng-i Sefa ve Kafe Dengi isimli iki ayrı kafe bulunmaktadır. Nobili Park Tepe Kahve kısa zamanda lezzeti,doğallığı ve ürün zenginliğiyle İzmir'de isim yapmış bir kahvaltı mekanı olmuştur. Kullanılan tüm ürünler tamamen doğal ve ev yapımıdır. Evinizdeki lezzetten biraz fazlası için bundan sonraki kahvaltı adresiniz kesinlikle Nobili Park Tepe Kahve Kahvaltı olucaktır. Bu güzel kahvaltıyı eşsiz İzmir ve deniz manzarasında yapmak ise sadace size özel bir ayrıcalık. Bünyesinde bir çocuk parkı da bulunduran tesis aynı zamanda geniş otoparkıyla otopark sorunu yaşamamanızı sağlayacak.

Aşkla başlar Reng-i Sefa'nın öyküsü. Vatan savunması için savaşa giden hayat arkadaşı Osman Şallıoğlu'nu beklerken bir kızı olur Reng-i Sefa'nın ... Dile kolay tam 28 yıl Osman, Yemen'de, Hindistan'da, Irak'ta Osmanlı için savaşırken, Reng-i Sefa da küçük kızı için hayat savaşı verir İstanbul'da. Tek bildiği iştir yemek yapmak Reng-i Sefa'nın... Kaynatabilmek için evinde bir tas çorbasını, başkalarına da aşçılık yapıp kaynattığı yemeklerle doyurur.

İki aşık tam 28 yıl sonra buluşur ancak Osman artık bir gazidir. Savaşlarla hırpalanan, yıllarca kavuşmayı bekleyen iki yorgun beden, hasretlerini Datça'da dindirmeye karar verir. Reng-i Sefa'nın dillere destan yemekleri kısa sürede Datça'da da herkesin vazgeçilmezi olur. Reng-i Sefa'nın yemeğinden tadan zamanın Datça İlçebay'ı Mehmet Ali Ağa, Ren-i Sefa'yı kendi aşçısı yapar.

Gazi Osman ve Reng-i Sefa ömürlerinin son demlerine kadar mutluluk içinde yaşarlar. Reng-i Sefa 68 yaşında hayata gözlerini yumar, ancak dillere destan lezzetleri kızına miras kalır, dilden dile dolaşır.

İşte Reng-i Sefa'nın yıllara meydan okuyan adı, işletmecisinin büyük annesinden gelmektedir. Her akşam muhteşem yemekleriyle eşsiz İzmir manzarasında yemek yiyebilir, harika bir alakart servisi alabilirsiniz.

Siz de iş hayatının stresinden bunaldıysanız ve hem huzur bulacağınız hem sevdiklerinizle birlikte eğlence dolu anlar yaşayacağınız küçük bir lezzet kaçamağına ihtiyaç duyuyorsanız Nobili Park Tepe Kahve'ye davetlisiniz

Kahvaltı Menüsü

* Zeytin Tabağı (Siyah ve Yeşil Zeytin)

* Köy Tereyağı

* Ev Reçeli

* Çam Balı

* Kaymak

* Cevizli Peynirli Çemen

* Vişneli Tatlı Lor

* Söğüş (Domates, Salatalık, Yeşil Biber),

* Çingen Pilavı

* Peynir Tabağı (Tulum ve Beyaz Peynir)

* Domates Soslu Ekşili Kızartma

* 2 Adet Çay

* 2 Adet Sıkma Portakal Suyu

* Ekmek

* Gevrek

Önerilen Ürünler
 • İLETİŞİM
 • İçerenköy Mahallesi
  Eski Üsküdar Yolu Caddesi
  VIP Center No:10 Kat:7
  Ataşehir / İstanbul
 • destek@markapon.com
© Markapon Bilgi Teknolojileri Turizm A.Ş.