1. Talep Formu
  Linke tıklayıp formu doldurabilirsiniz.
 2. destek@markapon.com
  adresine mail atabilirsiniz.

 3. Sık Sorulan Sorular
  Aradığınız sorunun cevabını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

47 kişi satın aldı

Bağdat Caddesi Via Plus Güzellik ve Estetik'te Neostrata ürünleriyle medikal cilt bakımı! (6 seans zayıflama paketi hediye)

150 TL
25 TL
TÜKENDİ
güvenli alışveriş

 

Via Plus Güzellik & Estetik Merkezi

Via Plus Güzellik & Estetik Merkezi yeni teknoloji cihazları ve profesyonel ekibi ile estetik ve güzellik sektöründe, Bağdat Caddesi'nde hizmet veriyor. Kuruluşundan bu yana Via Plus Güzellik & Estetik Merkezi, müşterilerine her zaman güler yüzle hizmet vermeyi hedeflemiş bir ekipten oluşuyor.

Via Plus, şimdi sizlere canlılık ve sağlık dolu bir teklif sunuyor!

Bağdat Caddesi Via Plus Güzellik ve Estetik'te Neostrata ürünleriyle 1 saatlik medikal cilt bakımı 150 TL yerine 25 TL! (6 seanslık zayıflama paketi hediye) (60 dk. Neostrata ürünleriyle medikal cilt bakımı + 3 seans Lipo Kavitasyon + 3 Seans Radyo Frekans)

Bu fırsatı kaçırmayın, bahara canlı ve taptze cildinizle ve yeni görünümünüzle merhaba deyin!

Via Plus Güzellik & Estetik Merkezi, toplam kalite anlayışı doğrultusunda müşterilerinin beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak ve yüksek kalitede sağlık hizmeti vermek amacıyla kendini sürekli yeniliyor. En ileri teknolojilere, konusunda uzman doktor, estetisyen ve diğer çalışanlara sahip merkezinde; yüksek standartlara sahip cihaz ve uygulamalarla üst düzey hizmet sunuyor.

Cilt Bakımı

Çevre kirliliği, stres, dengesiz beslenme gibi olumsuz etkenler cilt dengemizde bozulmalara sebep olur. Bu bozulmalara karşı uyguladığımız günlük bakımlara daha fazla özen gösteririz ancak bunu yaparken cildimizi amatörce koruruz. Cildinizin nefes alması ve kendini yenileyebilmesi için profesyonel bir bakıma ihtiyacı vardır.

Via Plus Güzellik & Estetik Merkezi'nde son derece profesyonel estetisyenler tarafından ışıldayan ciltlerin doğal reçetesi olan Neostrata ürünleriyle cilt yüzeyini yenileyici anti aging etkili cilt bakımları, c vitamini ile anti oksidan etkili bakımlar, medikal cilt bakımları ve lifting yenileme bakımları uygulanmaktadır. Via Plus Güzellik & Estetik Merkezi, cilt bakımı uygulamalarında her çeşit cilt tipi ve cilt rahatsızlığı için geliştirilen tedavi yöntemlerini kullanıyor.
 

Önerilen Ürünler
 • İLETİŞİM
 • İçerenköy Mahallesi
  Eski Üsküdar Yolu Caddesi
  VIP Center No:10 Kat:7
  Ataşehir / İstanbul
 • destek@markapon.com
© Markapon Bilgi Teknolojileri Turizm A.Ş.