1. Talep Formu
  Linke tıklayıp formu doldurabilirsiniz.
 2. destek@markapon.com
  adresine mail atabilirsiniz.

 3. Sık Sorulan Sorular
  Aradığınız sorunun cevabını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Tatil Bahçesi'nden Günübirlik Sapanca, Maşukiye, Kartepe, Harikalar Sahili Turu! (Ulaşım ve açık büfe kahvaltı dahil)

86 TL
45 TL
TÜKENDİ
güvenli alışveriş
Kalkış Yeri Ve Saatleri: 
06:30 Bakırkoy Ömür AVM Önü
07:00 Beşiktaş Yıldız Camisi önü
07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü
08:00 Pendik Köprüsü
08:15 Çayırova MC Donalds Önü
 
Tur İçeriği
İlk durağımız Kocaeli Harikalar Sahili. Harikalar Sahili Türkiye'de eşi benzeri bulunmayan ve 2006 yılında en iyi proje ödülüne layık görülen, görünüm ve kalite bazında her kesime hitap eden nadir alanlardandır. "Harikalar Sahili" adı verilen parkta Nasreddin Hoca, Keloğlan, Gargamel, Beyaz Atlı Prens, Dinozor Dino gibi masal ve çizgi film kahramanları, orijinal boyutlarıyla yer alıyor… Burada vereceğimiz 120 çeşit açık büfe kahvaltının tadına varacaksınız. Kahvaltı sonrası parkta gezinti ve resim video çekimi için zaman geçirdikten sonra bir sonraki durağımız Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz... 
 
Çam, kayın, ıhlamur ağaçları ve rengârenk çiçeklerle çevrilmiş yoldan Kartepe’ye gelindiğinde, temiz havanın, panoramik manzaranın ve vahşi doğanın birbiriyle kaynaştığı görülür. Deniz manzaralarına sahip birkaç dağdan biridir. Ansızın etrafta koşuşan geyik, tilki, çakal, tavşan, sincaplarla karşılaşabilirsiniz. Kartepe’de geyik çiftliğini gezip geyikciklerle hatıra fotoğraflarımızı çektikten sonra çay molası ve akabinde doğa sporumuz treaking için hazırlanıyoruz. (Yürüyüşe katılmak istemeyen misafirlerimiz tesisimizde dinlenip doğanın tadını çıkarabilirler.) Zorlu olmayan yürüyüşümüz sonrası  serbest zaman diliminde çay kahve fotoğraf video çekimi, manzara seyriyle harika zaman geçiriyoruz. (İsteyen misafirlerimiz 30 dakikalık teleferik hizmetinden yararlanabilirler.) Dağın zirvesi geyik alanından doğayı kuş bakışı izlemek tarifsiz bir duygu. Serbest zaman diliminden sonra öğle yemeği için geri dönüşe hazırız artık. Muazzam doğa yürüyüşümüzün ardından soluğu vadide alıyoruz. Kiremitte alabalık zamanı. (Ekstra) 
 
Hayatın hızlı akışına ver elini Maşukiye diyerek durup, dinlenmenizi, bu sessizliği; eğlenceli bir günün kahkahalarıyla bozabileceğinizi adıyla bile kabul ettirmiş âşıklar kenti... Siz değerli misafirlerimize sunulan meşhur kiremitte taze alabalığın tadı tamda damağınıza göre... Kuş cıvıltıları, nehir sesi, akasyalar eşliğinde harika bir ziyafet yaşayacağız... Meşhur kiremitte alabalığımızı afiyetle yedikten sonra alışveriş molası verip Sapanca'ya geçiyoruz. Sapanca Gölü kenarında vereceğimiz serbest zaman (çay molası) sonrası İstanbul'a hareket ediyoruz. Hava, yol ve trafik durumuna göre 19.30 gibi İstanbul'da oluyoruz. 
 
Tur İçine Dahil Olan Hizmetler
Lüks Otobüslerle Ulaşım
Tatil Bahçesi Araç İçi soğuk – Sıcak İkramları
Tatil Bahçesi Güvencesi
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Harikalar Sahilinde 125 & 150 Çeşit Açık Büfe Kahvaltı
 
Tur İçine Dahil Olmayan Hizmetler
Kişisel Harcamalar ve Bahşişler
Rezervasyon esnasında zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Rehberlik, Otopark, Milli Park ve diğer giderler için turumuza katılan misafirlerimizden 15 TL alınacaktır.
 
Geziye gelirken; programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin. Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın. İnceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz.) Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz. Varsa ilaçlarınız. Fotoğraf/Video çekimi için yeterince yedek pil. 
 
Önerilen Ürünler
 • İLETİŞİM
 • İçerenköy Mahallesi
  Eski Üsküdar Yolu Caddesi
  VIP Center No:10 Kat:7
  Ataşehir / İstanbul
 • destek@markapon.com
© Markapon Bilgi Teknolojileri Turizm A.Ş.