1. Talep Formu
  Linke tıklayıp formu doldurabilirsiniz.
 2. destek@markapon.com
  adresine mail atabilirsiniz.

 3. Sık Sorulan Sorular
  Aradığınız sorunun cevabını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

iPhone 4 ve iPhone 5 Uyumlu Renkli Yeni Nesil Kulaklık
 
Üstün ses kalitesi ile müzik dinlemek ya da müzik dinlerken, telefon görüşmesi yaparken günlük işlerinize devam edebilmek için yeni nesil iPhone kulaklıklara sahip olun!
 
 
Araba kullanırken telefon ile konuşma riskine girmemek veya toplu taşıma araçlarında rahatlıkla telefonunuzu kullanabilmek adına kulaklığınızı yanınızdan ayıramayacaksınız. Yeni nesil İPhone kulaklığınız herhangi bir yazılım müdahalesi olmadan, net, akıcı, ve berrak ses kalitesi ile her yerde müziğin de keyfine varmanızı sağlar.
 
Uzun kablosu, kulaklığınız kulağınızdayken size rahat hareket imkanı sağlar. iPhone kulaklığınızın kablosunda bulunan dinlediğiniz müziği değiştirme, sesini açıp kapama veya aramanızı sonlandırma gibi özellikleri pratik bir kullanım olanağı sunar.
 
Standart boyda tasarlanan kulaklık ucu, kulağınıza rahatça oturacak, kauçuk malzemesi sayesinde kulağınızdan kaymayacak özelliktedir.
 
Yeni nesil İPhone kulaklıkta mikrofon kalitesi de en az diğer özellikler kadar kusursuz! Ses kontrolü ve eller serbest modunun dahil olduğu mikrofonu ne kadar uzak tutarsanız tutun sesiniz netliğini kaybetmeyecek.
 
Önerilen Ürünler
 • İLETİŞİM
 • İçerenköy Mahallesi
  Eski Üsküdar Yolu Caddesi
  VIP Center No:10 Kat:7
  Ataşehir / İstanbul
 • destek@markapon.com
© Markapon Bilgi Teknolojileri Turizm A.Ş.